Зимовий відпочинок на Драгобраті

Зимовий відпочинок на Драгобраті

Подорожувати в цьому році складніше, ніж коли б то не було, а місцями неможливо зовсім. Ми віримо, що пандемія закінчиться і поїздки повернуться в наше життя в колишньому обсязі. А поки постараємося прояснити, де туристи можуть покататися на гірських лижах і сноуборді в цьому сезоні і які заходи щодо захисту від коронавірусу приймаються на гірськолижних курортах.

2020-2021 роки сильно змінили критерії, за якими мандрівники вибирають місце для відпустки. Гірськолижний відпочинок 2021-2022 років — не виняток. Крім розташування та інфраструктури курорту, доводиться звертати увагу на те, наскільки безпечна поїздка і яких обмежень потрібно дотримуватися.

Зимовий відпочинок Драгобрат

Торішні сезони частково обривалися через ситуацію з COVID-19, і до прийдешньої зими лижники й сноубордисти скучили по схилах подвійно. Багато чого досі не ясно, але одне можна сказати напевно: гірськолижний сезон у Карпатах відбудеться.

Доступні курорти за кордоном можна перерахувати по пальцях, на українських збережуться обмеження і скрізь правила можуть помінятися у будь-який момент. Але коли душа вимагає снігових схилів, ніщо не завадить радіти катанню.

Гірськолижні курорти Карпат.

На всіх гірськолижних курортах від лижників і сноубордистів за правилами потрібно дотримуватися соціальної дистанції та носити маску в місцях масового користування, в тому числі на канатних дорогах. Балаклава або баф, як правило, зараховуються за маску за умови, що закривають рот і ніс.

Десь є обмеження за кількістю людей в одній кабінці. Можуть бути закриті ігрові кімнати для дітей. У прокатних пунктах можуть не видавати одяг і рукавички, тільки лижі, сноуборди і черевики. У ресторанах не пропонують шведський стіл.

Зимовий відпочинок Драгобрат

 

Власники гірськолижних комплексів добре розуміють, що в нинішніх умовах вимоги гостей до санітарних норм і безпеки підвищилися, і намагаються максимально знизити ризики. Якщо сумлінно дотримуватися правил безпеки та гігієни, ризик заразитися коронавірусом на відпочинку не вище, ніж у своєму місті.

Тож запрошуємо вас у Драгобрат – чудовий гірськолижний курорт українських Карпат, який розташувався біля підніжжя гори Стіг, серед хвойних лісів і мальовничих лугів, Приїхавши в гори, ви зануритеся в чарівну атмосферу природи, а наявність снігового покриву протягом всього сезону через значну висоту над рівнем моря та унікальний клімат, гарантує вам чудовий відпочинок..

Драгобрат – це селище міського типу, яке знаходиться в Закарпатській області, в дуже красивій місцевості, на стику альпійських лугів і хвойних, лісових масивів. Він має незвичайну форму, що нагадує підкову. З Драгобрату відкривається чудовий краєвид на Говерлу. Драгобрат іменується в народі «Карпатським Сибіром”, тому що снігу там дуже багато. Випадає він рано, а снігове покриття стабільно тримається протягом усього гірськолижного сезону.

Кататися на лижах в Драгобраті можна вже в листопаді. Драгобрат відомий своїми крутими гірськими схилами і спусками, це справжній райський куточок для любителів активних зимових розваг.

Зимовий відпочинок Драгобрат

Чому краще вибирати саме Драгобрат?

  • Найвищий гірськолижний курорт (1400 м. над рівнем моря).
  • 9 гірськолижних трас.
  • Приймає одночасно понад 1000 туристів.
  • Чудовий вид на Говерлу та Петрос.
  • Прийнятні ціни.

Карпати взимку можуть запропонувати для туриста не тільки спуск з гір на лижах, санях, сноубордах. Кожен готель, в тому числі і Gremi Hotel пропонує величезний вибір розваг, зимові прогулянки по горах. Для туристів з дітьми є інструктори, які навчать дітей кататися на лижах, так само функціонують і дитячі кімнати. У долині Драгобрат є багато туристичних комплексів, в тому числі і чудовий готельний комплекс Gremi Hotel, який радо зустрічає туристів у будь-яку пору року.

Зимовий відпочинок в долині Драгобрат сподобається будь-якому туристу. В листопаді вже розпочинається гірськолижний сезон, тож плануйте свою зимову поїздку в Карпати – бронюйте номери в Gremi Hotel, підшукуйте компанію і гарного вам відпочину у горах!