Драгобрат

Драгобрат – це найвищий гірськолижний курорт України, розташований на висоті 1400 м над рівнем моря на стику хвойних лісів та альпійської зони на початку Свидовецького гірського масиву.

Посеред доріг із заметів виростають затишні деревʼяні готелі, один із них – Gremi Hotel.

Gremi Hotel – це максимум від місцевості, адже комплекс розташований серед цієї зимової казки на висоті 1280 м звідки відкривається панорама на Драгобрат.

На відстані 300 м від готелю знаходиться витяг «Карпатська Чайка»: крісельний та мультиліфт.

Даний підйомник доставить вас до Перемички між горами Стіг (1704 м) та Жандарм (1763 м).

Звідси можна спуститись по широкій трасі довжиною 1400 м або пересісти на бугель і піднятись ще вище на вершину Жандарма, де довжина спуску сягає 3000 м.

Будучи на Драгобраті варто відвідати Вершину гори Стіг, з якої відкривається красивий краєвид на Свидовецький хребет та по полонину Урда.

Любителям раннього підйому цікаво буде зустріти сонце з неймовірним краєвидом, який відкривається з вершини гори Жандарм, куди ви з пригодами зможете дістатись на ратраці

А для тих, хто любить екстремальний відпочинок та захоче “відчути силу стихії” варто відвідати найвисокогірніше кафе в Карпатах “На перемичці” на висоті 1554 м. Там ви спробуєте смачні страви та запашний глінтвейн.

Драгобрат зустріне вас не тільки проживанням у затишних готелях, катанням на лижах/борді, а й з іншими розвагами, серед яких:

  • катання на снігоходах
  • катання на сноубайку
  • катання на зимових санках, запряжених кіньми
  • познайомитись з нашою зіркою – місцевим собакою, якого знають усі
  • взяти участь у скітурах та на снігоступах прогулятись Драгобратом. 

Драгобрат – це відпочинок для екстрималів та любителів катання поза підготовленими трасами.

Сюди приїжджають лижники та сноубордисти із будь-яким рівнем майстерності, адже різноманітність та вибір маршрутів вражає.