Йога

Вітаємо усіх, хто в постійному пошуку гармонії та внутрішнього наповнення! Гори – це ідеальне місце для того, аби віднайти або покращити зв’язок зі своїм глибинним Я, наповнитись енергією чистої природи та живильної сили карпатських гір.

Саме тому ми пропонуємо цілий перелік йога- та духовно-пізнавальних практик, що скерують на цьому шляху: Індивідуальна йога Це найкращий варіант, аби повністю розчинитись в роботі над собою фізично та ментально, звертаючи увагу на всі деталі та нюанси

Хатха йога, Крия йога, Аштанга йога.

Хатха йога – напрям йоги, де ментальна робота відбувається через акцент на фізичні зусилля.

Крия йога “Крия” або “крія” в перекладі з санскриту означає “дія” або “робота”. Цей напрям йоги, за допомогою якого покращується концентрація уваги, контроль над тілом, зростає сила волі та очищуються чакри. Більша частина роботи зосереджена саме над тренуванням контролю свідомості, медитативних техніках та мантрах.

Аштанга-йога – динамічна йога, ціль якої – досягнення максимального контролю думок, тіла та свого стану. В аштанга-йозі поєднуються динамічні фізичні вправи та дихальні техніки, це дуже потужний психофізичний тренаж, що покращує розтяжку, баланс та силу.

Звукотерапія

Звуковібраційна терапія, саундхілінг або ж просто зцілення звуком – молодий тренд в Україні, проте вже завоював серця багатьох своєю дієвістю та приємним процесом. За допомогою високочастотних вібрацій тіло розслабляється, психіка заспокоюється, а мозок занурюється в напів медитативний, а часто і глибокий медитативний стан.

Цвяхостояння

Ще один, разом зі звукотерапією, досить популярний тренд серед духовних практик в Україні. Стояння на цвяхах стимулює акупунктурні точки, що активують відновлювальні та оздоровчі процеси в організмі. Після цієї практики відчуваєш енергію та приплив сил, розслабляєшся та відчуваєш, як зникають затиски у тілі. Це – цілий ритуал, після якого відчуваєш себе переродженим та сфокусованим.

Лекція з астрології

Завітайте на захоплюючі та пізнавальні лекції про те, які взаємозвʼязки існують між землею та космосом, між людьми та небесними тілами. Тут ви точно знайдете для себе щось нове!