Gremi Hotel

Чудовий відпочинок серед казкових Карпат, який надає можливість спробувати себе як у зимових видах спорту, так і насолодитись чарівним літом.

Gremi Hotel розташований в самому серці Карпат, посеред могутніх вершин та неймовірно мальовничих краєвидів. Ми пропонуємо безліч послуг на будь-який смак та сервіс високого рівня, щоб кожен наш Гість почував себе затишно та комфортно, як вдома.

У Gremi Hotel чудовий родинний відпочинок, який сподобається як дорослим, так і маленьким туристам.

Це місто може стати справжньою пригодою для дружньої компанії або подарувати незабутню романтику закоханим.

В готелі є два окремі котеджі в кожному по 2 номери та два корпуси на 33 номери наступних категорій: 13 двомісних стандарти, 10 двомісних стандарти покращених, 3 тримісних стандарти, 2 тримісних стандарти покращених, 3 номера люкс, 2 сімейних.

33
Номери
2
Котеджі
1
Ресторан та колиба
2
Чани
2
Сауни
1
Прокат спорядження

До ваших послуг

На території готелю є Wi-Fi, безкоштовне паркування для  транспорту наших гостей та пункт прокату спорядження, що дуже зручно та економить купу цінного часу. 

Після активного дня на свіжому повітрі ви можете відпочити та зігрітись у сауні та чанах готелю з неймовірним гірським краєвидом.

Скуштувати апетитні страви  з меню нашого ресторану та ознайомитися з різноманітністю напоїв колиби. Пограти у теніс або приставку з дітьми чи друзями у спеціально облаштованій ігровій кімнаті.  Щоб ви не обрали, ми гарантуємо атмосферний  та затишний вечір, гарне обслуговування та чудовий настрій.

Долина Драгобрат

Кожна зустріч з горами — це зустріч з собою. Чесна, справжня, наповнена радісним хвилюванням, збентеженням і безмірним щастям.

 

Коли кожен наступний крок до вершини відгукується поколюванням у грудях, але водночас — наближає до мети. Коли дихання з незвички збивається, але щоразу дихається все глибше і вільніше.

Коли кожен рух, подих, погляд сповнюють неймовірною втіхою, безмежним спокоєм і задоволенням.


З Драгобрата відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат – Чорногору, проглядаються вершини гір Говерла (2061 м), Петрос (2020 м). В іншу сторону видно найвищі хребти Горган – Добошанка (1754 м), Синяк (1662 м) та інші.

 

Легенди про Драгобрат стверджують, що саме тут «знайдете ви, що шукаєте». Все у цій місцевості наче створене для того, щоб подарувати людям можливість знайти чи заново відкрити себе і свою силу — магічні краєвиди, прозоре повітря, широкі полонини і густі ліси. А гірські легенди ніколи не брешуть.