Підйомники

Серед багатьох переваг Gremi Hotel є ще одна — він розташований всього за 200 метрів від комплексу «Карпатська Чайка»! До комплексу «Карпатська Чайка» відносяться два витяги: крісельний для 2 осіб та навчальний мультиліфт – «тарілочка». Траси поділяються на два типи:

  • навчальна (зелена траса)
  • любительська (синьо-червона)

Ці траси підходять новачкам та тим, хто ще не зовсім впевнено стоїть на лижах чи борді. Довжина крісельного витягу — 1200 метрів, а мультиліфту — 200 метрів.

Поряд також знаходяться комплекси «Драгобрат», «ОАЗА» та «Вершина Карпат». Траси на «Вершині Карпат» здебільшого середнього рівня складності, червоні; достатньо широкі, довгі та прямі. Довжина крісельного витягу — 1300 метрів, бугельного — 1000 метрів, а мультиліфт-«тарілочка» — 200 метрів. Розвиток усього курорту починався з комплексу «Драгобрат». Він знаходиться на горі Стіг (1707м).

Піднявшись на гору, можна спуститися синіми, червоними або чорними трасами. Тобто гості з будь-яким рівнем підготовки знайдуть заняття для себе. Довжина бугельного витягу («ВЛ-1000») — 1000 метрів, бугельного («Доппельмайєр») — 1000 метрів, мультиліфти — 200 та 100 метрів. Спортивно-туристичний комплекс «ОАЗА» розташований на горі Жандарм на висоті 1763 метри. Тутешні траси зеленого (найшвидша навчальна траса), синього та червоного кольорів (середнього рівня складності). Довжина великого витягу — 840 метрів, малого витягу — 300 метрів, бугельного витягу — 1100 метрів.

Також у комплексах є каси, кафе, туалети, паркінги, медпункти, є послуги підʼїзду на ратраках. Обирайте свою трасу до казкового відпочинку!