Новий рік у горах Карпат

Новий рік у горах Карпат

Новорічні свята у горах Карпат

За традицією українці, як і багато народів, зустрічають календарний початок нового року за святковим столом. Подаються особливі страви, які готують тільки в знаменні дні: смажене порося, шашлик, курча табака, олів’є тощо. Під кращі вина вимовляються теплі, повні добрих побажань тости. Першого січня приймають гостей. З особливою пошаною і радістю вітають людину, яка першою ступила у двір або в будинок.

Перший гість в новому році приносить із собою солодощі, цукерки і роздає їх з побажанням добробуту родині. В міру можливості населення України в передноворічні і наступні дні намагається вирватися з галасливого міста в гори. Якщо є родичі, що живуть в горах, їдуть до них. Якщо такої рідні немає, багато сімей направляються в Карпати  – Буковель, Драгобрат, Мигове, Яремче тощо.

Gremi Hotel

Готельно-ресторанний комплекс Gremi Hotel, який розташований у селищі Драгобрат, вже багато років вітає гостей, які проводять новорічні канікули в цьому казковому регіоні. Поїздки в гори особливо люблять діти. Катання на санках, лижах, ковзанах і снігоходах лише мала частина дитячих розваг. Майже в кожному готелі можна скористатися послугами аніматорів, які розважають дітей. Засніжені гори Карпат в передноворічні дні доставляють радість не тільки дітям, а й дорослим. Вони спускаються зі схилів на лижах і сноубордах, перекидаються в кулях-зорбах. Часто ці дні супроводжуються яскравими і теплими сонячними днями.

Смачні, ситні страви карпатської кухні в поєднанні з місцевими винами та настоянками доставлять справжню райську насолоду відпочиваючим. Після активного проведення часу, відпочиваючи в кріслі біля каміна, приємно згадувати веселі моменти минулого дня і року. Більшість готелів надають таку можливість. 

Молодь найчастіше збирається групами і їде у гори, щоб у веселій компанії зустріти головне свято року. Енергійне покоління  XXI століття воліє екстремальні види спорту і комфортне проживання. На Драгобраті  добре розвинена туристична інфраструктура, є багато готелів і ресторанів, де вечорами можна весело проводити час серед однодумців і нових знайомих. Справжні естети, любителі дивовижних зимових ландшафтів і відмінного вина обирають зимові гори з чудовими лісовими пейзажами. У Gremi-hotel ви можете замовити новорічний банкет і весело відмітити корпоратив або зустріти Новий рік у теплій дружній чи сімейній атмосфері.

Жоден турист, який побував у нас в готельно-ресторанному комплексі Gremi-hotel, не йшов розчарованим, бо зустрічав найважливіше: гостинність і тепло, що виходить від людей.