Заняття з інструктором з навчання катанню на гірських лижах і сноуборді

Заняття з інструктором з навчання катанню на гірських лижах і сноуборді

Заняття з інструктором з навчання катанню на гірських лижах і сноуборді буде корисно всім – від абсолютного новачка, який ніколи не бачив сніг, до досвідченого лижника або сноубордиста.

Якщо Ви вперше виїжджаєте на сніг, то навчаючись з інструктором, Ви заощадите час, сили і гроші, які підуть на відпочинок, а не на невдале катання. Ви відразу полюбите кататися і максимально швидко освоюватимете, як це робити правильно, не витрачаючи зайвих сил і з найбільшим задоволенням для себе.

Досвідчені лижники часто стикаються з тим, що вони впираються в свою межу і катання стає навіть не настільки цікавим, так як зникає прогрес. Здається, що більше від катання отримати неможливо ,  що це і є  Ваша межа. Крім того, практично кожен має свої «накатані» помилки, виправлення яких дає швидкий і гарний результат.

Досвідчений інструктор відразу побачить особливості Вашої техніки катання та зможе швидко покращити її, відкривши для Вас нові грані світу гірських лиж та сноуборду. Інструктори  зроблять все можливе, щоб підняти Вашу техніку на новий рівень, а Ваша подорож на лижах чи сноуборді по засніжених схилах Карпатських гір була неперевершеною.

На будь-якому гірськолижному курорті є інструктори з гірських лиж та сноубордингу, які допоможуть вибрати найбільш підходящий варіант занять саме Вам і Вашій компанії. Залежно від бажання, рівня підготовки учасників Вашої групи та швидкості прогресу окремих учасників у групі, Ви можете вибрати індивідуальні заняття чи уроки у групі, займаючись разом із друзями та сім’єю.

Кожен урок індивідуальний з урахуванням навичок, потрібних саме Вам. Навіть при заняттях у групі, інструктор звертає увагу на кожного окремо та приділяє увагу розвитку техніки кожного з учасників. Інструктори катаються на лижах у відповідному для вас темпі і роблять перерви, коли ви цього забажаєте.

Інструктори – не тільки катаються на лижах та сноубордах, але і є професійними гідами з альпінізму, маючи багаторічний досвід. Тому катання у великих горах з ними буде максимально корисним, приємним та безпечним для вас. Інструктори – професіонали своєї справи, мають діючі сертифікати, постійно вдосконалюють свої навички, навчають сучасним та актуальним методикам катання. Таке навчання дозволить Вам не витрачати час і сили на застарілі способи катання, а освоїти найефективніші та найлегші техніки їзди на лижах та сноуборді максимально швидко та почати отримувати задоволення від катання, відчувши результат вже після першого заняття.

Інструктори чудово знають Карпати і ми вибираємо найкращі місця для навчання: від навчальних трас для новачків, до чорних трас та зон для навчання фрірайду чи фрістайлу.

Ми віримо, що кожен має талант лижника чи сноубордиста.

Заняття з інструктором покликані допомогти вам розкрити та розвинути цей талант.